Працівники держархіву взяли участь в урочистих святкуваннях з нагоди відзначення Державного Прапора України.

Працівники держархіву взяли участь в урочистих святкуваннях з нагоди відзначення Державного Прапора України. Зокрема, 23 серпня на пл. Народній у присутності керівників області і міста, дипломатів, представників культури і науки, політичних партій та об’єднань громадян, релігійних організацій, мешканців і гостей нашого краю під мелодію Державного гімну у виконанні духового оркестру військові урочисто підняли Державний прапор України на центральному флагшткові на площі Народній після чого частини гарнізону пройшли строєм, віддаючи честь головному стягу країни. Потому урочиста хода рушила до пам’ятника Тарасу Шевченку, біля якого було розгорнуто 100-метровий Державний прапор, і керівники області, міста, обласних установ поклали квіти до підніжжя монумента.

 

 

 

 

З площі Народної святкова хода, очолювана мажоретками – ансамблем барабанщиць Ужгородського коледжу культури і мистецтв, рушила на набережну Незалежності, де під звучання Державного гімну України відбулося покладання квітів до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину.

Далі хода попрямувала на площу Театральну, де пройшов молодіжний флеш-моб із декламування інформації про Державний прапор України. Продовжилися урочистості офіційним зібранням в обласній філармонії.