24 серпня в День незалежності України працівники держархіву разом з іншими ужгородцями та гостями міста зустріли світанок.

24 серпня в День незалежності України працівники держархіву разом з іншими ужгородцями та гостями міста зустріли світанок. На площі ім. А. Бачинського (навпроти Ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького кафедрального собору) в перших променях сонця провідний колектив нашого краю виконав «духовний гімн» – «Молитву за Україну», а також Державний гімн України та низку вибраних композицій зі свого репертуару.

 

«Боже великий, єдиний, нам Україну храни…» – ці завжди зворушливі слова сколихнули ранкову тишу сотнями голосів на площі Андрія Бачинського під куполами греко-католицького Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді. Молитву разом з ужгородцями виконав Заслужений академічний Закарпатський народний хор під керівництвом Наталії Петій-Потапчук.

 

Священники різних конфесій молилися за мир в Україні та українських військових. Молитва «Отче наш» пролунала різними мовами… Звучали також прекрасні українські народні пісні та духовні твори. Свої автентичні танці демонстрували самодіяльні колективи з Латвії «Valgundietis» та «Saulgriezhi».