На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 30 жовтня 2020 року (м. Київ), оновлено рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID – 19 (Протокол № 40). „Червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено у містах: Ужгород та Берегове, Великоберезнянський, Перечинському та Ужгородському районах Закарпатської області. У зв`язку з чим з 05 листопада 2020 року читальні зали корпус №1 (м. Ужгород) та корпус № 2 (м. Берегово) Державного архіву Закарпатської області не працюють. Карантинні заходи пов`язані із високою динамікою інфікування COVID-19, особливо в нашій області. Просимо вибачити за тимчасові незручності!

ДО  УВАГИ  ВІДВІДУВАЧІВ!

 

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 30 жовтня 2020 року (м. Київ), оновлено рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID – 19 (Протокол № 40). „Червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено у містах: Ужгород та Берегове, Великоберезнянський, Перечинському та Ужгородському районах Закарпатської області.

У зв`язку з чим з 05 листопада 2020 року читальні зали корпус №1 (м. Ужгород) та корпус № 2 (м. Берегово) Державного архіву Закарпатської області не працюють.

Карантинні заходи пов`язані із високою динамікою інфікування COVID-19, особливо в нашій області.

Просимо вибачити за тимчасові незручності!