21 квітня 2021 року у фойє держархіву м. Ужгород відкрито тематичну виставку копій архівних документів «До 35-річчя з дня Чорнобильської катастрофи».

21 квітня 2021 року у фойє держархіву м. Ужгород відкрито тематичну виставку копій архівних документів «До 35-річчя з дня Чорнобильської катастрофи». На виставці розміщено копії архівних документів з фондів держархіву. Зокрема: наказ відділу охорони здоров’я Закарпатської обласної ради від 08 травня 1986 року «Про організацію медико-санітарного забезпечення осіб, які прибули із м. Київ та Київської області», наказ відділу охорони здоров’я Закарпатської обласної ради від 26 травня 1986 року «Про надання медичної допомоги дітям, які прибули із районів прилеглих до Чорнобильської АЕС», повідомлення Закарпатського обласного відділу охорони здоров’я про стан радіоактивності на території області від 29 травня 1986 року, повідомлення Закарпатського обласного відділу охорони здоров’я про організацію, проведення і результати контролю навколишнього середовища в 1986 році та ряд інших змістовних історичних документів.

З архівними копіями цих документів можна ознайомитися на веб-сайті держархіву, де розміщена онлайн-виставка, а також на офіційній сторінці в мережі  facebook.