Виїзна нарада-семінар з питань архівної справи

Виїзна нарада-семінар з питань архівної справи

 30 червня поточного року на базі Колочавської територіальної громади відбулася виїзна нарада-семінар з питань архівної справи. В нараді взяли участь фахівці громади та відповідальні за архівну справу і діловодства. Захід для зацікавлених осіб провели працівники Державного архіву Закарпатської області який відбувся у конференц-залі Центру культурно-мистецьких послуг.

Відкрили нараду-семінар сільський голова – Худинець Василь Іванович та директор держархіву – Місюк Михайло Дмитрович, які зокрема наголосили на важливості збереження документальних матеріалів місцевого значення, як частини історично-культурної спадщини нашого краю, особливо зважаючи на створення нової об’єднаної територіальної громади в Хустському районі. Посадовці побажали учасникам семінару плідної роботи.

Із законодавчою базою в архівній сфері присутніх ознайомлював Михайло Марканич – заступник директора архіву, щодо питань документування управлінської діяльності та про загальні вимоги до оформлення документів, надавала роз’яснення Василина Наталія Дєрдівна – начальник відділу формування НАФ та діловодства. Головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Антоніна Лукачина ознайомила присутніх з основними вимогами до складання та оформлення службових документів й документів, що подаються на розгляд експертної комісії державного архіву області.

Щодо організації діловодства за зверненнями громадян, надавала роз’яснення головний спеціаліст цього ж відділу Теслович Наталія Василівна .

Під час проведення наради-семінару працівники структурних підрозділів Колочавської сільської ради, мали можливість почути відповіді на запитання щодо ведення діловодства, впорядкування, підготовки та передачі на зберігання документів.

По завершенні наради фахівці обласного архіву оглянули робочий кабінет та архівосховище архіву Колочавської територіальної громади.