Конгрес спілки угорських архівістів

09-11 липня 2018 року директор архіву Михайло Місюк прийняв участь в конгресі Спілки угорських архівістів м. Печ (Угорщина). Головна тема цьогорічного конгресу: „Архіви і культура – архіви та загальна громадськість”.

09-11 липня 2018 року директор архіву Михайло Місюк прийняв участь в конгресі Спілки угорських архівістів м. Печ (Угорщина). Головна тема цьогорічного конгресу: „Архіви і культура – архіви та загальна громадськість”. Конгрес Асоціації (спілки) угорських архівістів був проведений у співпраці з університетським архівом університету Печ в Центрі знань – Жолнейський район м Печ.

На пленарному засіданні 10 липня 2018 року розглядалась дуже актуальна тема: „Свобода інформації та захист даних, що зберігають архіви”.

На другий день були проведені секційні зустрічі. Для міжнародних учасників  організовано міжнародні секційні зустрічі відповідно до поточної теми конгресу.

На третій день організована та проведена конференція на тему: „Архіви та культура: культурне різноманіття, історія національностей, архівні джерела їх історії”.