День незалежності України

У зв`язку з відзначенням 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, працівниками держархіву 23 серпня 2018 р. організовано та проведено тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Українська держава: шлях до незалежності”, у фойє Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв (адреса театру: м. Ужгород, вул. Толстого, буд. 12).

На виставці представлені копії архівних документів із фондів Державної архівної служби України та Державного архіву Закарпатської області, в яких акцентовано увагу на політичних процесах українського державотворення та висвітлено основні етапи.

Серед експонованого – копії архівних документів: розпорядження про назву Підкарпатської Русі, звернення про затвердження договору про злуку 1919 р., звернення Августина Волошина до громадян Карпатської України, копія Акту проголошення незалежності України 1991 р. та багато інших документів.

Аналогічні виставки з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України були організовані та проведені в читальному залі держархіву               (м. Берегово) та в архівних відділах райдержадміністрацій, міських рад.