24 червня 2019 року у приміщенні держархіву в м. Ужгород відкрито виставку архівних документів та матеріалів, присвяченій 23-й річниці Конституції України.

24 червня 2019 року у приміщенні Державного архіву в м. Ужгород відкрито виставку архівних документів та матеріалів, присвяченій 23-й річниці Конституції України.

На виставці розміщено ряд цікавих документів, що розкривають її зміст, зокрема: про життя та діяльність гетьмана України Пилипа Орлика, автора однієї з перших у світі демократичних конституцій “Пакти і Конституція прав і вольностей Війська Запорізького”. Також представлені документи і матеріали про розвиток конституційно-правових відносин, а саме Проект Конституції Української Народної Республіки, Конституційний закон Карпатської України, а також документи, що представляють конституційний процес в незалежній Україні: Закон України «Про внесення змін і доповнень до Конституції /Основного Закону/ України, Закон України «Про прийняття Конституції України і введення її в дію» та ряд інших.

З матеріалами виставки ознайомлюються відвідувачі архіву.