24 – 27 серпня 2021 року на запрошення керівництва Спілки угорських архівістів директор держархіву Михайло Місюк та заступник директора – начальник відділу забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату Олена Куташі прийняли участь у конгресі Асоціації угорських архівістів м. Шопрон (Угорщина).

24 – 27 серпня 2021 року на запрошення керівництва Спілки угорських архівістів, директор держархіву Михайло Місюк та заступник директора-начальник відділу забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату Олена Куташі прийняли участь у конгресі Асоціації угорських архівістів м. Шопрон (Угорщина). Конгрес асоціації був проведений на базі Шопронського університету.

Для закордонних архівістів – учасників конгресу було організовано міжнародні секційні зустрічі. А також учасників форуму було ознайомлено з роботою Дьйор-Мошон-Шопронського комітатського архіву Національного архіву Угорщини.

Під час перебування в м. Шопрон директором архіву було проведено переговори з генеральним директором Будапештського столичного архіву на підставі Протоколу № 4 до Договору про співробітництво між Державним архівом Закарпатської області та Будапештським столичним архівом від 15 липня 2014 року, підписаного 28 січня 2020 року, зокрема про оцифрування нотаріальних документів до 1920 року, що зберігаються у Державному архіві Закарпатської області (м. Берегово) та щодо спільної публікації їх у мережі Інтернет.