23 вересня 2020 року у приміщенні держархіву відбулось робоче засідання редакційної колегії обласної Книги „Реабілітовані історією. Закарпатська область”. На засіданні були присутні О. М. Корсун (заступник голови редколегії, керівник редакційно-видавничої групи); члени редколегії: М. Д. Місюк (директор архіву), М. В. Марканич (заступник директора-начальник відділу забезпечення збереженості та використання інформації документів) та працівники архівної установи.

23 вересня 2020 року у приміщенні держархіву відбулось робоче засідання редакційної колегії обласної Книги „Реабілітовані історією. Закарпатська область”. На засіданні були присутні О. М. Корсун (заступник голови редколегії, керівник редакційно-видавничої групи); члени редколегії: М. Д. Місюк (директор архіву), М. В. Марканич (заступник директора-начальник відділу забезпечення збереженості та використання інформації документів) та працівники архівної установи, які приймають активну участь у підготовці документів для збірника: „Репатріація мешканців Закарпаття з країн Європи та інших держав світу: з таборів іноземних – в радянські. 1944-1949 рр”.

До збірника будуть включені архівні документи та окремі матеріали з фондів Державного архіву Закарпатської області та архіву Управління СБ України в Закарпатській області.

У рамках зустрічі заступник голови редколегії, керівник редакційно-видавничої групи Олексій КОРСУН ознайомив учасників з основними етапами підготовки збірника архівних документів до видання.

Збірник архівних документів і матеріалів: „Репатріація мешканців Закарпаття з країн Європи та інших держав світу: з таборів іноземних – в радянські. 1944-1949 рр” – заплановано видати друком у 2021 р., у Всеукраїнському державному видавництві „КАРПАТИ”.