17 січня 2022 року в держархіві (м. Берегово) відбулась презентація книги Станіслава Аржевітіна 7 життєвих проектів. Книга „7 життєвих проектів Станіслава Аржевітіна” – це своєрідний життєпис, який показує як потрібно творити, реалізовувати, зберігати і публічно оприлюднювати свої цілі та здобутки на тернистому шляху життя. Дорожня карта семи життєвих проектів автора, особисті 10 принципів, власна формула успіху і лягли в основу книги для висвітлення шляху досягнення заповітної мрії – здобуття більше 1 000 особистих перемог на користь сім`ї, суспільства, держави. Книга побудована переважно на фотоілюстративних матеріалах.

17 січня 2022 року в держархіві (м. Берегово) відбулась презентація книги Станіслава Аржевітіна 7 життєвих проектів.

Книга „7 життєвих проектів Станіслава Аржевітіна” – це своєрідний життєпис, який показує як потрібно творити, реалізовувати, зберігати і публічно оприлюднювати свої цілі та здобутки на тернистому шляху життя.

Дорожня карта семи життєвих проектів автора, особисті 10 принципів, власна формула успіху і лягли в основу книги для висвітлення шляху досягнення заповітної мрії – здобуття більше 1 000 особистих перемог на користь сім`ї, суспільства, держави.

Книга побудована переважно на фотоілюстративних матеріалах.