10 жовтня 2019 року на базі держархіву (м. Берегово) проведено семінар-нараду з секретарями сільських/селищних рад Мукачівського району

10 жовтня 2019 року на базі держархіву (м. Берегово) проведено семінар-нараду з секретарями сільських/селищних рад Мукачівського району

Відповідно до Плану роботи Державного архіву Закарпатської області та листа начальника архівного відділу Мукачівської райдержадміністрації Оксани Русин 10 жовтня 2019 року на базі держархіву (м. Берегово) проведено семінар-нараду з секретарями сільських/селищних рад Мукачівського району на тему:  «Забезпечення збереженості та державний облік документів Національного архівного фонду».

Марія Єремкіна заступник начальника відділу забезпечення збереженості та використання інформації документів, учасникам семінару-наради розповіла про історію, структуру і роботу архівної галузі України, ознайомила з документами нашого краю які зберігаються в Державному архіві Закарпатської області             (м. Берегово) та розповіла про історію розвитку архівної системи сучасного Закарпаття.

Про порядок та умови зберігання, державний облік документів Національного архівного фонду під час відвідання учасниками архівосховищ – розповідала Олена Куташі заступник директора-начальник відділу забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату.

На питання, що стосувались архівної тематики надавали відповідь працівники держархіву та начальник архівного відділу Мукачівської райдержадміністрації Оксана Русин.