06 вересня 2022 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов відвідав з робочим візитом Закарпатську область.

06 вересня 2022 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов відвідав з робочим візитом Закарпатську область.

 

Під час перебування на Закарпаття очільник Укрдержархіву зустрівся з головою Закарпатської ОДА – начальником обласної військової адміністрації Віктором Микитою та заступником голови Закарпатської ОДА – заступником начальника обласної військової адміністрації Петром Добромільським. У робочій зустрічі взяв участь і директор держархіву Михайло Місюк. На зустрічі присутні обговорили низку важливих питань щодо розвитку архівної справи в області та України в цілому, а також обговорювалися важливі

напрямки діяльності архівних установ області в умовах війни.

На зустрічі, яку провів очільник Укрдержархіву з директором архіву Михайлом Місюком та колективом держархіву, йшлося про роботу архівної установи обласного значення в умовах воєнного часу та нові виклики, які постали перед архівною галуззю внаслідок широкомасштабного вторгненням російських військ на територію України.

З метою задоволення інформаційних потреб суспільства, ефективної роботи державних архівних установ України в умовах збройної агресії рф на території України Анатолій Володимирович запропонував працівникам держархіву, відновити роботу читальних залів держархіву та розпочати з корпорацією FamilySearch International (США) реалізацію масштабної програми з оцифрування документів Закарпатського регіону, що дасть можливість значно зміцнити матеріально-технічну базу архівної установи.