26 вересня 2016 року 26 вересня 2016 року у приміщенні держархіву відкрито виставку фото- та архівних документів до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Для експозиції використано копії документів ЦДІАК, ЦДАВО, ЦДАГО, матеріали з кримінальної справи щодо засудження Грушевського М.С., яка зберігається в Галузевому архіві Служби безпеки України. Документи ілюструють різні періоди життя науковця та політичного діяча. Це витяг з метричної книги про народження Грушевського М.С., повідомлення про обрання його дійсним членом Наукового товариства ім. Шевченка Т.Г. у Львові, копія диплому про закінчення історико-філологічного факультету Київського університету, листування Грушевського з різними науковцями, письменниками.

Вагомий внесок у розвиток українського конституціоналізму зробили Універсали Центральної Ради, Головою якої був Михайло Грушевський. Якщо I, II та III Універсали виходили з того, що Україна – це автономія у складі федеративної Росії, то IV Універсал, прийнятий 22 січня 1918 року, офіційно проголошував незалежність Української Народної Республіки.

Завершує виставку постанова про припинення кримінальної справи щодо Грушевського М.С. у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину.