Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

Відділ формування НАФ та діловодства


Начальник відділу – Василина Н.Д. т.(0312) 67-34-35.

Здійснює систематичне поповнення Національного архівного фонду цінними для суспільства архівними документами, що нагромадилися за час діяльності органів державної влади, підприємств, установ і організацій всіх форм власності, громадян та їх об’єднань, а також документів історико-культурної спадщини України.

Виявляє юридичних і фізичних осіб, документи яких підлягають внесенню до НАФ.

У межах своїх повноважень здійснює організаційно-методичне керівництво архівними підрозділами і діловодними службами підприємств, установ, організацій Закарпатської області та допомагає у підготовці нормативно-методичної документації з організації діловодства і архівної справи. Проводить перевіряння роботи служб діловодства, експертних комісій та архівів юридичних осіб – джерел формування НАФ.

Виконує роботи з науково-технічної обробки (упорядкування) документів юридичних осіб, особового походження та друкованих видань.

Надає консультації про місцезнаходження документів з особового складу ліквідованих установ.

<< Назад