Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

Оберігаючи скарбницю пам'яті

24 грудня відзначили своє професійне свято працівники архівних установ, встановлене Указом Президента України від 30.10.1998 року № 1200/98 “Про відзначення в Україні Дня працівників архівних установ ”.

До відзначення професійного свята працівники архівного відділу райдержадміністрації підійшли з певними здобутками.

Так у році, що минає було проведено описування управлінської документації в кількості 644 одиниць зберігання, проведено 10 засідань експертної комісії на яких погоджено описів справ на управлінську документацію 901 од.зб., описів справ з особового складу – 185, номенклатур справ – 18, положення про експертні комісії та архівні підрозділи -20.

,p>Проведено експертизу цінності документів, удосконалено і перероблено описи у 2 фондах 305 одиниць зберігання управлінської документації. Упорядковано на договірних засадах 421 справу. Проведено шифрування справ в кількості 2400 одиниць зберігання.

На даний час в архівному відділі нараховується 178 фондів, в них 40728 од.зб. Фонди управлінської документації збільшилися на 339 одиниць, фонди з особового складу зросли на 96 од. зб.

Протягом року поступило 1524 заяви та запити соціально-правового характеру, виконано з позитивним результатом 1394, з них 1179 заяв громадян та запитів організацій, установ про підтвердження стажу роботи, заробітної плати, 345 – по земельних та майнових питаннях.

На виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2010-2014 роки передбачено і зроблено перевірку 6 фондів, в них 2174 од. зберігання.

Відповідно до розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації від 29.04.10 № 308 “Про затвердження Цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Тячівської районної державної адміністрації” зареєстровано в Тячівському районному управлінні юстиції від 6.05.10р. № 5/233 архівним відділом державної адміністрації надано послуг на загальну суму 43 тис. 555 грн. , в т.ч. за упорядкування документів 34 тис. 230 грн., за архівні довідки 9 тис. 325 грн. За рахунок коштів спеціального фонду придбано канцелярські товари, послуги по ремонту та обслуговуванню оргтехніки.

В районі діє комунальна установа “Дубівський районний трудовий архів”.

Протягом року поступило до трудового архіву поступило 149 заяв громадян та запитів про підтвердження стажу роботи і заробітної плати в тому числі: 68 для оформлення пенсії по віку, 48 запитів для підтвердження пільгового стажу, 21 - про встановлення пенсій по інвалідності, 1 — по втраті годувальника та 11 запитів Управління Пенсійного фонду України. Сьогодні хочу привітати всіх працівників архівних підрозділів установ та організацій, а також тих, хто має відношення до зберігання документів, ветеранів архівної справи.

Завдяки зусиллям архівістів накопичуються безцінні відомості про історію та культуру нашого народу, створюються умови для пізнання минулого, а також закладається надійний фундамент для розуміння подій, які відбуваються сьогодні прийдешніми поколіннями!

Переконані, що ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті українського народу!

Бажаємо Вам успіхів і натхнення у нашій нелегкій та важливій справі, невичерпної енергії, міцного здоров’я вам та вашим близьким, родинного затишку та гарного настрою!

Від щирого серця прийміть вітання з вашим професійним святом, наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Т.Муха
Начальник архівного відділу Тячівської райдержадміністрації.
Назад