Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

Забезпечуючи реалізацію державної політики

Вже чотирнадцять років поспіль своє професійне св’ято 24 грудня відзначають працівники архівних установ, 30.10.1998 року було видано Указ Президента України № 1200/98 “Про відзначення в Україні Дня працівників архівних установ”.

Сьогодні хочу привітати всіх працівників архівних підрозділів установ та організацій, а також тих, хто має відношення до зберігання документів.

До відзначення професійного свята архівний відділ райдерж-адміністрації підійшов з певними здобутками.

Так у 2012 році було проведено описування управлінської документації в кількості 650 одиниць зберігання, картонування документів в кількості 612 од. зб., перевіряння наявності документів 2785; на державне зберігання прийнято 1887 од. зб., проведено шифровку 1986 справ у 7 фондах, проведено 8 засідань експертної комісії на яких погоджено описів справ на управлінську документацію 1062 од.зб., описів справ з особового складу – 411, номенклатур справ – 27, інструкцій з ведення діловодства та архівної справи-9

Проведено експертизу цінності 2785 документів управлінської документації, упорядкування управлінської документації в кількості 650 од. зб., документів з особового складу-290 та 12 тимчасового терміну зберігання. Проведено 15 перевірянь підприємств, установ і організацій з питань ведення діловодства та стану зберігання документів.

Виконано запитів соціально-правового характеру 306 з них 281 з позитивним результатом, на особистому прийомі прийнято 144 громадян, у читальному залі обслужено 17 громадян, яким було видано 967 справ.

В поточному році в архівному відділі працювали дослідники, які досліджували фонд «Іршавська районна лікарня».

На даний час в архівному відділі знаходяться 123 фонди в яких налічується 30422 одиниці зберігання, з них 3758 з особового складу.

Приймалась участь у нарадах-семінарах з секретарями міської та сільських рад району, з фермерами та керівниками товариств з обмеженою відповідальністю з питань ведення діловодства, організації зберігання документів та порядку передавання документів на державне зберігання, які утворюються в діяльності органів влади та місцевого самоврядування. Надавалась практична допомога по розробленню інструкцій з ведення діловодства, складанню номенклатур справ та іншої документації.

Михайло Тернинко
Начальник Іршавського архівного відділу
Назад