Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

Архівний відділ Берегівської районної державної адміністрації повідомляє, що на державне зберігання до відділу надійшли архівні документи з особового складу (накази, розпорядження, відомості, книги нарахування заробітної плати тощо) товариства з обмеженою відповідальністю „Закарпатполіметали” за 1996 – 2010 роки.

Зазначені документи є підставою для видачі колишнім працівникам ліквідованих Мужіївського золотополіметалевого комбінату, Калуського підприємства „Шахтобуд”, Мужіївського золотополіметалевого рудника, товариства „Закарпатполіметали” архівних довідок, необхідних для оформлення пенсії - про трудовий стаж, розмір заробітної плати, займану посаду тощо.<\p>

Станом на 01.05.2012 року в архівному відділі зберігається 8759 справ з особового складу за 1946-2010 роки ліквідованих установ та організацій м. Берегово та Берегівського району. Серед них комбінат побутового обслуговування населення, Берегівське заводоуправління будівельних матеріалів, відділення агропромбанку „Україна”, ЗАТ „Фабрика „Боржава”, товариство пайовиків „Берегвідек” с. В. Береги, КСГП „Зоря” с. Н. Ремети, КСГП „Україна” с. Свобода, СТОВ „Золотий колос” с. Батрадь, Берегівський міськторг, Берегівський маслозавод, філія ЗАТ „Тютюн-Інпекс „Берегівський тютюново-ферментаційний завод”, СПМК, МПМК № 2, Берегівське ремонтно-механічне підприємство та ряд інших.

Для отримання архівної довідки громадяни подають заяву-анкету встановленої форми, заповнену на підставі паспорта та трудової книжки. Відповідно до Закону України „Про звернення громадян” запити виконуються протягом 30 днів з часу їх надходження, тому заявникам необхідно вчасно звертатись за отриманням довідок. Звернення інвалідів, ветеранів, багатодітних, одиноких матерів виконуються в першу чергу.

Прийом громадян проводиться начальником архівного відділу у понеділок, вівторок та четвер з 10.00 до 17.00 год. к.ч.

Адреса архівного відділу : вул. Мукачівська, 3, м. Берегово (перший поверх медичного коледжу).

А.П.Бакша
Начальник архівного відділу Берегівської айдержадміністрації
Назад