Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

Память про визволителів

Війна. На її рахунку чимало забраних життів, поневічених доль.прийшовши до людських осель, вона руйнувала сім`ї, забираючи найцінніше - батьків, синів, братів, коханих, друзів. Не оминула лиха хвиля втрат і наше місто. Невідомо ,чи могли б ми сьогодні спокійно ходити вулицями, якби не довгоочікувана Перемога.

До 67 річниці визволення Сваляви від німецьких окупантів в архівному відділі районної державної адміністрації організовано виставку документів та фотографій пам`ятної дати 24 жовтня 1944 року.

На стендах розміщено фотографії загону В.П.Русина, який брав активну участь у визволені Свалявського району, хронологічну довідку про визволення населених пунктів Свалявського округу Закарпатської області та світлини, на яких зображені жителі району - добровольці, що брали участь у визволені нашого міста.

Наталія Дзямко,
начальник архівного відділу райдержадміністрації
Назад