Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

19 жовтня 2017 року

У приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації з відкрито виставку копій архівних документів та фотоматерфалів з нагоди визволення Закарпаття від фашистськиї загарбників, копії документів засвідчують події Великої Вітчизняної війни на території Мукачівського району.

На виставці експонуються документи, що розкривають її зміст, а саме: звіт Управління Ужгородської прикордонної поліції про політичне становище в Закарпатській області від 12 лютого 1942 року, декрети та постанови про організацію Надзвичайної Комісії для розслідування та встановлення злочинів і шкод, спричинених фашистськими загарбниками від 22 лютого 1945 року, постанова Ради Народних Комісарів УРСР про порядок розрахунків за майно і матеріальні цінності, які були вивезені окупантами під час війни.

Виставка буде експонуватися до 31 жовтня 2017 року.<< Назад