Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

09 травня 2017 року

9 травня працівники держархіву взяли участь у відзначенні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день встановлено як державне свято внаслідок ухвалення 9 квітня 2015 року Верховною Радою Закону „Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років”.

З цієї нагоди в обласному центрі Закарпаття відбулися церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги. У них також узяли участь і працівники архівної установи. Розпочалися святкові заходи покладанням квітів до пам’ятника „Україна – визволителям” на українсько-словацькому кордоні. Відтак честь воїнам віддали біля пам’ятника добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни на площі Кирила та Мефодія.

Кульмінацією свята стали урочистості на Пагорбі Слави. Близько тисячі ужгородців з квітами та вінками зібралися, аби віддати шану тим, хто боронив нашу країну від ворога.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Військовий оркестр виконав Державний гімн України, а воїни салютували з особистої зброї святковими залпами.<< Назад