Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua

6 Березня 2017 року

6 березня 2017 року в приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації відкрито виставку на тему: «Шевченківські дні. Вшанування пам'яті Великого Кобзаря».

На виставці експонуються архівні документи та фотоматеріали, які присвячені 203-й річниці від дня народження Тараса Шевченка, одній із найбільш знакових постатей в історії Української Держави, геніальному поету, художнику, етнографу та громадському діячу.

Низка тематичних добірок документів з творів Т. Шевченка: поетичної збірки «Кобзар», «Катерина», «Думи мої», «Гайдамаки», «Назар Стодоля», «Наймичка», «Лілея» та інших.

Повернення із заслання та останній період життя Тараса висвітлюють документи як офіційного походження так і приватного. А саме, поліцейські рапорти, повідомлення вищих державних органів, приватне листування з друзями та знайомими, також інші копії архівних документів.<< Назад