Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  24.09.2015 | 

На запрошення керівництва Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву національного архіву Угорщини, м. Ніредьгаза директор Державного архіву Закарпатської області Місюк М. Д. та заступник директора-головний зберігач фондів Куташі О. Й., 24-25 вересня 2015 року взяли участь у ХХІІ Міжнародній конференції, яка проходила в рамках архівних днів Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву. Проведена конференція на тему: «Історичні травми ХХ століття».

Детальніше >>

Новини  21.09.2015 | 

21 вересня 2015 року у державному архіві Закарпатської області відкрито документально - ілюстративну виставку, присвячену Дню партизанської слави.

Детальніше >>

Новини  18.09.2015 | 

У рамках робочої поїздки в Берегівський район 18 вересня 2015 року заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Петік Олександр Владиславович відвідав держархів (м. Берегово)

Детальніше >>

Новини  17.09.2015 | 

В держархіві проведено ознайомлюючу екскурсію з студентами І курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Детальніше >>

Новини  04.09.2015 | 

4 вересня 2015 року в Держаному архіві Закарпатської області (м. Берегово, пл. Героїв, 4а) спільно з Повітовим музеєм Сату Маре, проведено презентацію другого і третього томів збірників архівних документів «Мукачівська греко-католицька єпархія. Документи.»

Відео >>


Детальніше >>

Новини  18.08.2015 | 

18 серпня 2015 року в приміщенні державного архіву Закарпатської області відкрито тематичну виставку документів “До Дня Прапора та 24-ї річниці незалежності України”. На виставці представлені постанови Верховної Ради України “Про проголошення незалежності України”, “Про День незалежності України,” “Про Державний Прапор України”, Закон України “Про Державний Прапор України”, матеріали обласної комісії по проведенню всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України , ряд фотодокументів і т.д.
Детальніше >>

Новини  30.07.2015 | 

Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І. провела робочу зустріч з працівниками держархіву та з начальниками архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад Закарпатської області. На зустрічі обговорювалися питання про адміністративно-територіальну реформу в Україні, роль і місце архівів у цьому процесі.

Детальніше >>

Новини  27.07.2015 | 

Архівний відділ Мукачівської районної державної адміністрації з робочою поїздкою відвідала Голова Державної архівної служби України Баранова Тетяна Іванівна та директор департаменту організації архівної роботи Прись Тетяна Петрівна.

Детальніше >>

Новини  16.07.2015 | 

16 липня Україна відзначає 25-ту річницю прийняття Декларації про державний суверенітет, зробивши перший, вирішальний крок до втілення давньої мрії наших предків – здобуття Україною суверенності. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.
Детальніше >>

Новини  10.07.2015 | 

Державний архів Закарпатської області позапланово прийняв на постійне зберігання документи від Представництва ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» у Закарпатській області внесені до Національного архівного фонду, а саме, Закарпатського об'єднання санаторно-курортних установ профспілок, ліквідацію якого було здійснено 09 лютого 2001 р. Документи за 1989-1999 роки у кількості 226 справ, серед яких накази з основної діяльності, протоколи засідань Ради керівників, зведені річні медичні звіти об'єднання «Закарпаткурорт», підвідомчих санаторіїв області, фінансові звіти, штатні розписи та кошториси видатків прийняті за описами в упорядкованому стані. В державному архіві Фонд № Р-1711 «Закарпатська обласна рада по управлінню курортами профспілок».
Детальніше >>