Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  18.01.2016 | 

18 січня 2016 року у читальному залі Державного архіву Закарпатської області (м. Берегово) відкрилася виставка, присвячена відзначенню Дня Соборності України.
Детальніше >>

Новини  24.12.2015 | 

Шановні колеги!

24 грудня ми відзначаємо своє професійне свято – День працівників архівних установ України. Тож, висловлюємо Вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь. Переконані, що ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою створення достеменної біографії Закарпаття для знання власної історії.

Бажаємо Вам щоб ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення, а також міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Керівництво держархіву

Детальніше >>

Новини  18.12.2015 | 

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая. Сердечно бажаємо Вам, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.

Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині !

Керівництво держархіву

Детальніше >>

Новини  23.11.2015 | 

Директор Державного архіву Закарпатської області Місюк М. Д. та заступник директора-головний зберігач фондів архіву Куташі О. Й., 23 листопада 2015 року, були запрошені на урочисте вручення нагороди «Архів року» в м. Будапешт. Зазначену нагороду в 2015 році присвоєно Саболч-Сатмар-Березькому комітатському архіву національного архіву Угорщини.

Детальніше >>

Новини  20.11.2015 | 

Директор архіву Місюк М.Д. взяв участь у Міжнародній поминальній конференції, що була проведена у місті Берегові, комітетом Свалявського меморіального парку спільно з Закарпатською обласною організацією «Центр підтримки угорської культури», з приводу вшанування жертв ГУЛАГу та ГУПВИ.
Детальніше >>

Новини  06.11.2015 | 

З нагоди 70-річчя утворення Державного архіву Закарпатської області щиросердечно вітаємо всіх працівників держархіву та архівних установ Закарпаття з ювілеєм. Дякуємо Вам за вашу копітку та вкрай потрібну справу, яку Ви повсякденно виконуєте по збереженню пам’яток історії нашого краю, формуванню, зберіганню та використанню Національного архівного фонду України.

Керівництво держархіву

Детальніше >>

Новини  05.11.2015 | 

05.11.2015 р. в Закарпатській обласній філармонії відбулася презентація інформаційно-довідкового видання «Архівні установи Закарпаття».// Автор-упорядник М. В. Марканич

Детальніше >>

Новини  14.10.2015 | 

Працівники держархіву взяли участь у заходах приурочених відзначенню Дня захисника України.

Детальніше >>

Новини  03.10.2015 | 

Директор держархіву Місюк М.Д. взяв участь у Міжнародній науковій конференції до 1000-ліття давньоруського чернецтва на Афоні.

Детальніше >>

Новини  01.10.2015 | 

В урочистій обстановці відкрито нову будівлю архівного відділу Ужгородської міської ради за адресою: вул. Кармелюка, буд. 7.

Детальніше >>