Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  30.07.2015 | 

Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І. провела робочу зустріч з працівниками держархіву та з начальниками архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад Закарпатської області. На зустрічі обговорювалися питання про адміністративно-територіальну реформу в Україні, роль і місце архівів у цьому процесі.

Детальніше >>

Новини  27.07.2015 | 

Архівний відділ Мукачівської районної державної адміністрації з робочою поїздкою відвідала Голова Державної архівної служби України Баранова Тетяна Іванівна та директор департаменту організації архівної роботи Прись Тетяна Петрівна.

Детальніше >>

Новини  16.07.2015 | 

16 липня Україна відзначає 25-ту річницю прийняття Декларації про державний суверенітет, зробивши перший, вирішальний крок до втілення давньої мрії наших предків – здобуття Україною суверенності. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.
Детальніше >>

Новини  10.07.2015 | 

Державний архів Закарпатської області позапланово прийняв на постійне зберігання документи від Представництва ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» у Закарпатській області внесені до Національного архівного фонду, а саме, Закарпатського об'єднання санаторно-курортних установ профспілок, ліквідацію якого було здійснено 09 лютого 2001 р. Документи за 1989-1999 роки у кількості 226 справ, серед яких накази з основної діяльності, протоколи засідань Ради керівників, зведені річні медичні звіти об'єднання «Закарпаткурорт», підвідомчих санаторіїв області, фінансові звіти, штатні розписи та кошториси видатків прийняті за описами в упорядкованому стані. В державному архіві Фонд № Р-1711 «Закарпатська обласна рада по управлінню курортами профспілок».
Детальніше >>

Новини  06.07.2015 | 

06 - 08 липня 2015 року на запрошення Спілки архівістів Угорщини директор держархіву Місюк М.Д. та заступник директора–головний зберігач фондів Куташі О.Й. взяли участь у роботі щорічної конференції Спілки архівістів Угорщини в місті Геделле (Угорщина). Головною темою конференції були питання російсько-угорських архівних відносин і наслідки Другої світової війни для Угорщини.

Детальніше >>

Новини  25.06.2015 | 

Відбулося чергове засідання колегії держархіву

Детальніше >>

Новини  24.06.2015 | 

В архівному відділі Мукачівської райдержадміністрації відкриті виставки: «До Дня Конституції України» та «До 70 річчя возз’єднання Закарпатської України з Україною».

Детальніше >>

Новини  23.06.2015 | 

На базі Державного архіву Закарпатської області проведено засідання постійно діючого семінару «Сучасне діловодство та архівна справа» для працівників відповідальних за діловодство та архів, членів експертних комісій установ, організацій, підприємств.

Детальніше >>

Новини  15.06.2015 | 

15-16 червня 2015 р. заступник директора архіву Марканич М.В. взяв участь в навчальному семінарі «Механізми ефективного забезпечення доступу до публічної інформації органами місцевої влади»

Детальніше >>

Новини  08.06.2015 | 

Рішенням тридцятої сесії шостого скликання Тибавської сільської ради Свалявського району від 15.05.2015 р. №22 «Про створення Трудового архіву», утворено Трудовий архів при Тибавській сільській раді.
Детальніше >>