Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  04.09.2015 | 

4 вересня 2015 року в Держаному архіві Закарпатської області (м. Берегово, пл. Героїв, 4а) спільно з Повітовим музеєм Сату Маре, проведено презентацію другого і третього томів збірників архівних документів «Мукачівська греко-католицька єпархія. Документи.»

Відео >>


Детальніше >>

Новини  18.08.2015 | 

18 серпня 2015 року в приміщенні державного архіву Закарпатської області відкрито тематичну виставку документів “До Дня Прапора та 24-ї річниці незалежності України”. На виставці представлені постанови Верховної Ради України “Про проголошення незалежності України”, “Про День незалежності України,” “Про Державний Прапор України”, Закон України “Про Державний Прапор України”, матеріали обласної комісії по проведенню всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України , ряд фотодокументів і т.д.
Детальніше >>

Новини  30.07.2015 | 

Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І. провела робочу зустріч з працівниками держархіву та з начальниками архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад Закарпатської області. На зустрічі обговорювалися питання про адміністративно-територіальну реформу в Україні, роль і місце архівів у цьому процесі.

Детальніше >>

Новини  27.07.2015 | 

Архівний відділ Мукачівської районної державної адміністрації з робочою поїздкою відвідала Голова Державної архівної служби України Баранова Тетяна Іванівна та директор департаменту організації архівної роботи Прись Тетяна Петрівна.

Детальніше >>

Новини  16.07.2015 | 

16 липня Україна відзначає 25-ту річницю прийняття Декларації про державний суверенітет, зробивши перший, вирішальний крок до втілення давньої мрії наших предків – здобуття Україною суверенності. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.
Детальніше >>

Новини  10.07.2015 | 

Державний архів Закарпатської області позапланово прийняв на постійне зберігання документи від Представництва ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» у Закарпатській області внесені до Національного архівного фонду, а саме, Закарпатського об'єднання санаторно-курортних установ профспілок, ліквідацію якого було здійснено 09 лютого 2001 р. Документи за 1989-1999 роки у кількості 226 справ, серед яких накази з основної діяльності, протоколи засідань Ради керівників, зведені річні медичні звіти об'єднання «Закарпаткурорт», підвідомчих санаторіїв області, фінансові звіти, штатні розписи та кошториси видатків прийняті за описами в упорядкованому стані. В державному архіві Фонд № Р-1711 «Закарпатська обласна рада по управлінню курортами профспілок».
Детальніше >>

Новини  06.07.2015 | 

06 - 08 липня 2015 року на запрошення Спілки архівістів Угорщини директор держархіву Місюк М.Д. та заступник директора–головний зберігач фондів Куташі О.Й. взяли участь у роботі щорічної конференції Спілки архівістів Угорщини в місті Геделле (Угорщина). Головною темою конференції були питання російсько-угорських архівних відносин і наслідки Другої світової війни для Угорщини.

Детальніше >>

Новини  25.06.2015 | 

Відбулося чергове засідання колегії держархіву

Детальніше >>

Новини  24.06.2015 | 

В архівному відділі Мукачівської райдержадміністрації відкриті виставки: «До Дня Конституції України» та «До 70 річчя возз’єднання Закарпатської України з Україною».

Детальніше >>

Новини  23.06.2015 | 

На базі Державного архіву Закарпатської області проведено засідання постійно діючого семінару «Сучасне діловодство та архівна справа» для працівників відповідальних за діловодство та архів, членів експертних комісій установ, організацій, підприємств.

Детальніше >>