Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  09.06.2016 | 

Звернення Міжнародної ради архівів з приводу святкування Міжнародного дня архівів 9 червня 2016 р.

Закликаємо Вас святкувати Міжнародний день архівів у 2016 році під гаслом "Архіви, гармонія, дружелюбність". Це також гасло Міжнародного конгресу архівів в Сеулі. Заходи під гаслом "Архіви, гармонія, дружелюбність" триватимуть до відкриття конгресу у вересні.

З найкращими побажаннями

Керівництво Державного архіву Закарпатської області


Детальніше >>

Новини  26.05.2016 | 

26 травня 2016 р. директор архіву взяв участь у презентації книги доцента УжНУ Юрія Фатули «Полеглих ми так і не поховали…», про бойовий шлях 85-го Мараморосько-Угочанського піхотного полку австро-угорської армії.

Детальніше >>

Новини  26.05.2016 | 

26 травня 2016 р. відбулося чергове засідання колегії держархіву, на якому розглянуто наступні питання:

1. Про стан архівної справи в архівному відділі Рахівської райдержадміністрації.

2. Про стан організації діловодства та збереженості документів НАФ в архівних підрозділах установ, підприємств та організацій, що перебувають у зоні комплектування Державного архіву Закарпатської області.

3. Про стан охорони праці в держархіву.


Детальніше >>

Новини  01.05.2016 | 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового, прийміть наші найкращі вітання і побажання, Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

З найкращими побажаннями

Керівництво Державного архіву Закарпатської області


Детальніше >>

Новини  26.04.2016 | 

Працівники держархіву взяли участь у мітингу-реквієму з нагоди 30-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, який відбувся 26 квітня цього року в м. Ужгород біля пам’ятника закарпатським ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Детальніше >>

Новини  14.04.2016 | 

З 14 по 15 квітня 2016 року на запрошення керівництва Пряшівського університету в Пряшеві (Словацька Республіка), директор архіву Місюк М.Д. та заступник директора архіву Марканич М.В. взяли активну участь у роботі науково-методичної конференції „Образ Східної Словаччини і Закарпатської України. Закарпатська Україна в східній Словаччині 17 - 20 столітть”.

Детальніше >>

Новини  15.03.2016 | 

У вівторок 15 березня 2016 року працівниками держархіву було організовано та проведено виставку копій архівних документів у меморіальному парку «Красне поле», з нагоди відзначення 77-ї річниці Карпатської України. У святкуванні взяли участь керівники області, представники духовенства, силових структур, освітніх установ та громадськість краю.

Детальніше >>

Новини  14.03.2016 | 

14 березня 2016 року у читальному залі держархіву (м. Берегово) відкрилася виставка копій архівних документів, присвячена буржуазно-демократичної революції в Угорщині 1848–1849 роки.


Детальніше >>

Новини  26.02.2016 | 

На запрошення керівництва Союзу українців Румунії та Повітового музею Сату Маре директор держархіву Місюк М.Д., заступник директора – головний зберігач фондів Куташі О.Й. та головний спеціаліст держархіву Мигович М.В. 26-28 лютого 2015 року прийняли участь у VII Міжнародному симпозіумі «Румунсько-українські відносини: Історія та сучасність» у місті Сату-Маре (Румунії).


Детальніше >>

Новини  28.01.2016 | 

28 січня 2016 року відбулося розширене засідання колегії держархіву, на якому розглянуто питання:

1. Про підсумки роботи державних архівних установ області у 2015 році та пріоритетні завдання на 2016 рік.


Детальніше >>