Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  20.11.2015 | 

Директор архіву Місюк М.Д. взяв участь у Міжнародній поминальній конференції, що була проведена у місті Берегові, комітетом Свалявського меморіального парку спільно з Закарпатською обласною організацією «Центр підтримки угорської культури», з приводу вшанування жертв ГУЛАГу та ГУПВИ.
Детальніше >>

Новини  06.11.2015 | 

З нагоди 70-річчя утворення Державного архіву Закарпатської області щиросердечно вітаємо всіх працівників держархіву та архівних установ Закарпаття з ювілеєм. Дякуємо Вам за вашу копітку та вкрай потрібну справу, яку Ви повсякденно виконуєте по збереженню пам’яток історії нашого краю, формуванню, зберіганню та використанню Національного архівного фонду України.

Керівництво держархіву

Детальніше >>

Новини  05.11.2015 | 

05.11.2015 р. в Закарпатській обласній філармонії відбулася презентація інформаційно-довідкового видання «Архівні установи Закарпаття».// Автор-упорядник М. В. Марканич

Детальніше >>

Новини  14.10.2015 | 

Працівники держархіву взяли участь у заходах приурочених відзначенню Дня захисника України.

Детальніше >>

Новини  03.10.2015 | 

Директор держархіву Місюк М.Д. взяв участь у Міжнародній науковій конференції до 1000-ліття давньоруського чернецтва на Афоні.

Детальніше >>

Новини  01.10.2015 | 

В урочистій обстановці відкрито нову будівлю архівного відділу Ужгородської міської ради за адресою: вул. Кармелюка, буд. 7.

Детальніше >>

Новини  24.09.2015 | 

На запрошення керівництва Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву національного архіву Угорщини, м. Ніредьгаза директор Державного архіву Закарпатської області Місюк М. Д. та заступник директора-головний зберігач фондів Куташі О. Й., 24-25 вересня 2015 року взяли участь у ХХІІ Міжнародній конференції, яка проходила в рамках архівних днів Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву. Проведена конференція на тему: «Історичні травми ХХ століття».

Детальніше >>

Новини  21.09.2015 | 

21 вересня 2015 року у державному архіві Закарпатської області відкрито документально - ілюстративну виставку, присвячену Дню партизанської слави.

Детальніше >>

Новини  18.09.2015 | 

У рамках робочої поїздки в Берегівський район 18 вересня 2015 року заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Петік Олександр Владиславович відвідав держархів (м. Берегово)

Детальніше >>

Новини  17.09.2015 | 

В держархіві проведено ознайомлюючу екскурсію з студентами І курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Детальніше >>