Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  13.10.2016 | 

З нагоди Дня захисника України 13 жовтня 2016 року у фойє Закарпатської обласної державної адміністрації, працівниками держархіву організовано та відкрито тематичну виставку копій архівних документів на тему: „ Захисники Карпатської України ”


Детальніше >>

Новини  26.09.2016 | 

26 вересня 2016 року у приміщенні держархіву відкрито виставку фото- та архівних документів до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.


Детальніше >>

Новини  05.09.2016 | 

В рамках спільного проекту Пряшівського університету у Пряшеві (Словаччина) та Державного архіву Закарпатсько області „Образ Східної Словаччини в Закарпатській Україні і Закарпатської України в Східній Словаччині в ХVІІ - ХХ століттях”, підготовлено і видано каталог документів та фотографій, що висвітлюють події Першої світової війни.


Детальніше >>

Новини  22.08.2016 | 

З нагоди Дня незалежності України 22 серпня 2016 року працівниками держархіву організовано та керівництвом архіву відкрито тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Українська держава: шлях до незалежності”, у фойє Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв (адреса театру: м. Ужгород, вул. Толстого, буд. 12).


Детальніше >>

Новини  10.07.2016 | 

10-13 липня 2016 року на запрошення Спілки архівістів Угорщини директор держархіву Місюк М.Д. та заступник директора-головний зберігач фондів Куташі О.Й. взяли участь у роботі щорічної конференції Спілки архівістів Угорщини в місті Дєр (Угорщина). Головною темою конференції була Угорська революція 1956 року.


Детальніше >>

Новини  04.07.2016 | 

З 01 - 17 липня 2016 року на базі Державного архіву Закарпатської області проходять практику студенти ІІІ курсу історичного факультету ДВНЗ „Ужгородського національного університету”.


Детальніше >>

Новини  29.06.2016 | 

Директор архіву взяв участь в презентації книги Йосипа Турака та Юрія Яцини „Документальна історія лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді. Т. 1. Розвиток та діяльність лікарні під керівництвом Андрія Новака (1874–1928)”


Детальніше >>

Новини  26.06.2016 | 

23 червня 2016 року у приміщенні держархіву відкрито виставку архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.


Детальніше >>

Новини  23.06.2016 | 

23 червня 2016 року на базі державного архіву Закарпатської області проведено чергове засідання постійно діючого семінару «Сучасне діловодство та архівна справа» для працівників відповідальних за діловодство та архів, членів експертних комісій установ, організацій, підприємств.


Детальніше >>

Новини  09.06.2016 | 

В архівному відділі виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Міжнародного Дня архіву, який відзначається 9 червня відкрили оновлений читальний зал.


Детальніше >>