Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  29.06.2016 | 

Директор архіву взяв участь в презентації книги Йосипа Турака та Юрія Яцини „Документальна історія лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді. Т. 1. Розвиток та діяльність лікарні під керівництвом Андрія Новака (1874–1928)”


Детальніше >>

Новини  26.06.2016 | 

23 червня 2016 року у приміщенні держархіву відкрито виставку архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.


Детальніше >>

Новини  23.06.2016 | 

23 червня 2016 року на базі державного архіву Закарпатської області проведено чергове засідання постійно діючого семінару «Сучасне діловодство та архівна справа» для працівників відповідальних за діловодство та архів, членів експертних комісій установ, організацій, підприємств.


Детальніше >>

Новини  09.06.2016 | 

В архівному відділі виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Міжнародного Дня архіву, який відзначається 9 червня відкрили оновлений читальний зал.


Детальніше >>

Новини  09.06.2016 | 

Звернення Міжнародної ради архівів з приводу святкування Міжнародного дня архівів 9 червня 2016 р.

Закликаємо Вас святкувати Міжнародний день архівів у 2016 році під гаслом "Архіви, гармонія, дружелюбність". Це також гасло Міжнародного конгресу архівів в Сеулі. Заходи під гаслом "Архіви, гармонія, дружелюбність" триватимуть до відкриття конгресу у вересні.

З найкращими побажаннями

Керівництво Державного архіву Закарпатської області


Детальніше >>

Новини  26.05.2016 | 

26 травня 2016 р. директор архіву взяв участь у презентації книги доцента УжНУ Юрія Фатули «Полеглих ми так і не поховали…», про бойовий шлях 85-го Мараморосько-Угочанського піхотного полку австро-угорської армії.

Детальніше >>

Новини  26.05.2016 | 

26 травня 2016 р. відбулося чергове засідання колегії держархіву, на якому розглянуто наступні питання:

1. Про стан архівної справи в архівному відділі Рахівської райдержадміністрації.

2. Про стан організації діловодства та збереженості документів НАФ в архівних підрозділах установ, підприємств та організацій, що перебувають у зоні комплектування Державного архіву Закарпатської області.

3. Про стан охорони праці в держархіву.


Детальніше >>

Новини  01.05.2016 | 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового, прийміть наші найкращі вітання і побажання, Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

З найкращими побажаннями

Керівництво Державного архіву Закарпатської області


Детальніше >>

Новини  26.04.2016 | 

Працівники держархіву взяли участь у мітингу-реквієму з нагоди 30-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, який відбувся 26 квітня цього року в м. Ужгород біля пам’ятника закарпатським ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Детальніше >>

Новини  14.04.2016 | 

З 14 по 15 квітня 2016 року на запрошення керівництва Пряшівського університету в Пряшеві (Словацька Республіка), директор архіву Місюк М.Д. та заступник директора архіву Марканич М.В. взяли активну участь у роботі науково-методичної конференції „Образ Східної Словаччини і Закарпатської України. Закарпатська Україна в східній Словаччині 17 - 20 столітть”.

Детальніше >>