Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  22.06.2011 | 

У приміщенні Державного архіву області відбувся „круглий стіл” на тему: „Державна служба в історичному процесі”.
Детальніше >>

Новини  21.06.2011 | 

У вівторок, 21 червня, керівник апарату облдержадміністрації Антон Громовий представив колективу нового директора Державного архіву в Закарпатській області – Михайла Місюка.
Детальніше >>

Новини  26.05.2011 | 

Відбулося чергове, планове засідання колегії Державного архіву Закарпатської області
Детальніше >>

Новини  18.05.2011 | 

У приміщенні архіву м. Берегово відкрито документальну виставку „До 300 - річчя закінчення антиганбсбурзької визвольної війни 1703–1711 рр. під керівництвом князя Ф.Ракоци ІІ, на території північно-східної Угорщини”.
Детальніше >>

Новини  09.05.2011 | 

Працівники архіву відзначили 66-у річницю Великої Вітчизняної війни.
Детальніше >>

Новини  06.05.2011 | 

На веб-сторінці Держархіву області у розділі „Документальні виставки on-line” розміщено електрону версію виставки за документами архіву “Війна і Перемога в історичній пам’яті українського народу”.
Детальніше >>

Новини  05.05.2011 | 

У приміщеннях Державного архіву області, містах Ужгород та Берегово, архівних відділах райдержадміністрацій, міських рад урочисто відкрито документальні виставки „Шлях до Перемоги” за документами Держархіву області.
Детальніше >>

Новини  05.05.2011 | 

Колектив Держархіву області вітає працівника архіву Ревак Єлизавету Балажівну з прекрасним ювілеєм – 50 річчям.
Детальніше >>

Новини  28.04.2011 | 

Участь державних службовців архіву у І турі Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в обласній державній адміністрації у 2011 році”.
Детальніше >>

Новини  28.04.2011 | 

Засідання експертно-перевірної комісії Держархіву області.
Детальніше >>