Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  20.02.2017 | 

20 лютого 2017 року працівники держархіву взяли участь у поминальних заходах зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, що пожертвували своїм життя під час Революції Гідності, які пройшли на площі Народній біля будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації.


Детальніше >>

Новини  07.02.2017 | 

У вівторок 07 лютого 2017 року у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації (м. Ужгород, пл. Народна, 4 ), відбулася презентація спільного аналогічного видання Державного архіву Закарпатської області та Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву Угорщини, Привілейованої грамота 1836 року про надання права Березькій жупі користуватися печаткою.Карпатський об`єктив>>


Детальніше >>

Новини  27.01.2017 | 

27 січня 2017 року в великому залі Мукачівської районної державної адміністрації, відбувся семінар на тему: «Архівні підрозділи – на сучасному етапі формування фондового принципу, організації архівних документів у структурних підрозділах райдержадміністрації».


Детальніше >>

Новини  26.01.2017 | 

26 січня 2017 року відбулося розширене засідання колегії держархіву, на якому розглядалося питання „Про підсумки роботи державних архівних установ області у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік”.Карпатський об`єктив>>

Детальніше >>

Новини  18.01.2017 | 

18 січня 2017 року У читальному залі Державного архіву Закарпатської області, м. Берегово відкрилася виставка, присвячена відзначенню Дня Соборності України.

У процесі підготовки до виставки співробітниками архіву виявлені документи, які відносяться до відзначення Дня Соборності.


Детальніше >>

Новини  23.12.2016 | 

Шановні колеги!

Сердечні вітання з професійним святом, прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!

Дякую всім Вам за плідну співпрацю, дружню підтримку, без яких були б неможливі наші цьогорічні здобутки.

Бажаю Вам творчої наснаги, нових ідей і звершень на архівній ниві. Хай сприяє цьому міцне здоров`я, оптимізм, душевний спокій і мудрість.

Нехай тривоги та негаразди залишаться в році, що минає, а Новий рік справдить наші самі радісні очікування, принесе мир, щастя, благополуччя всім архівістам, кожній родині і всій Україні!

Директор архіву М.Д.Місюк

Детальніше >>

Новини  14.12.2016 | 

14 грудня 2016 року на базі державного архіву Закарпатської області проведено чергове засідання постійно діючого семінару «Сучасне діловодство та архівна справа» для працівників відповідальних за діловодство та архів, членів експертних комісій установ, організацій, підприємств.

Детальніше >>

Новини  01.12.2016 | 

01 грудня 2016 року у читальному залі держархіву (м. Берегово) відкрилася виставка, присвячена 130 річчю з дня народження першого губернатора Підкарпатської Русі д-ра Г. Жатковича (1886-1967 рр.).
Детальніше >>

Новини  30.11.2016 | 

30 листопада 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства державного архіву Закарпатської області Василиною Н.Д. проведено нараду-семінар з працівниками відповідальними за діловодство в Закарпатській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини щодо складання номенклатури справ та організації документів у діловодстві.


Детальніше >>

Новини  28.11.2016 | 

Згідно з договором про співробітництво між Саболч-Сатмар Березьким комітатським архівом Угорського національного архіву та Державним архівом Закарпатської області двома архівними установами в рамках заходу серії «Всім про минуле» 28 листопада 2016 року в читальному залі архіву в місті Ніредьгаза було проведено презентацію видання ветерана-хірурга Турак Й.А. та головного лікаря Закарпатської обласної клінічної лікарні, к.мед.н. Яцини Ю.Ю. «Документальна історія лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді. Т. 1. Розвиток та діяльність лікарні під керівництвом Андрія Новака (1874–1928)».

Детальніше >>