Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  30.11.2016 | 

30 листопада 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства державного архіву Закарпатської області Василиною Н.Д. проведено нараду-семінар з працівниками відповідальними за діловодство в Закарпатській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини щодо складання номенклатури справ та організації документів у діловодстві.


Детальніше >>

Новини  28.11.2016 | 

Згідно з договором про співробітництво між Саболч-Сатмар Березьким комітатським архівом Угорського національного архіву та Державним архівом Закарпатської області двома архівними установами в рамках заходу серії «Всім про минуле» 28 листопада 2016 року в читальному залі архіву в місті Ніредьгаза було проведено презентацію видання ветерана-хірурга Турак Й.А. та головного лікаря Закарпатської обласної клінічної лікарні, к.мед.н. Яцини Ю.Ю. «Документальна історія лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді. Т. 1. Розвиток та діяльність лікарні під керівництвом Андрія Новака (1874–1928)».

Детальніше >>

Новини  26.11.2016 | 

26 листопада 2016 року працівники архіву взяли участь у ході від площі Поштової набережною Незалежності до місця спорудження пам’ятника «Жертвам голодоморів в Україні».


Детальніше >>

Новини  17.11.2016 | 

17 листопада 2016 року у читальному залі держархіву (м. Берегово) відкрилася виставка, присвячена відзначенню 155 річниці з Дня народження відомого угорського архівіста та історика Андраша Комаромі.
Детальніше >>

Новини  10.11.2016 | 

10 листопада 2016 року у Державному архіві Закарпатської області відбулося відкриття виставки фотографій і документів часів Першої світової війни, яка проводиться в рамках міжнародного проекту: „Образ Східної Словаччини на Закарпатській Україні та Закарпатської України в Східній Словаччині в 17-20 століттях”.

Відео >>


Детальніше >>

Новини  13.10.2016 | 

13 жовтня 2016 року заступником директора Марканичем М.В. та провідним науковим співробітником Белінською Р.І. була проведена ознайомча екскурсія-лекція для вчителів історії, загальноосвітніх навчальних закладів області, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі Закарпатського інституту після дипломної педагогічної освіти.


Детальніше >>

Новини  13.10.2016 | 

З нагоди Дня захисника України 13 жовтня 2016 року у фойє Закарпатської обласної державної адміністрації, працівниками держархіву організовано та відкрито тематичну виставку копій архівних документів на тему: „ Захисники Карпатської України ”


Детальніше >>

Новини  26.09.2016 | 

26 вересня 2016 року у приміщенні держархіву відкрито виставку фото- та архівних документів до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.


Детальніше >>

Новини  05.09.2016 | 

В рамках спільного проекту Пряшівського університету у Пряшеві (Словаччина) та Державного архіву Закарпатсько області „Образ Східної Словаччини в Закарпатській Україні і Закарпатської України в Східній Словаччині в ХVІІ - ХХ століттях”, підготовлено і видано каталог документів та фотографій, що висвітлюють події Першої світової війни.


Детальніше >>

Новини  22.08.2016 | 

З нагоди Дня незалежності України 22 серпня 2016 року працівниками держархіву організовано та керівництвом архіву відкрито тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Українська держава: шлях до незалежності”, у фойє Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв (адреса театру: м. Ужгород, вул. Толстого, буд. 12).


Детальніше >>