Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  27.09.2012 | 

На запрошення керівництва Саболч -Сатмар-Березького комітатського архіву (м. Ніредьгаза) директор Державного архіву Закарпатської області Місюк Михайло Дмитрович, заступник директора-головний зберігач фондів Куташі Олена Йосипівна та начальник відділу використання інформації документів Єремкіна Марія Геннадіївна 27-28 вересня 2012 року прийняли участь у ХІХ міжнародній конференції, яка проходила в рамках архівних днів Саболч-Сатмар-Березького комітатського архіву. Конференція була проведена на тему: «Джерела з історії особистостей»
Детальніше >>

Новини  20.09.2012 | 

20 вересня 2012 року проведено чергове засідання експертно-перевірної комісії державного архіву з порядком денним:
Детальніше >>

Новини  18.09.2012 | 

18 вересня 2012 року на базі державного архіву Закарпатської області проведено чергове засідання постійно діючого семінару “Сучасне діловодство та архівна справа” для працівників архівних підрозділів і членів експертних комісій установ, організацій, підприємств – джерел комплектування архіву.
Детальніше >>

Новини  05.09.2012 | 

5 вересня 2012 року в читальному залі Берегівського підрозділу Державного архіву Закарпатської області відкрилась виставка, присвячена науковій та видавничій діяльності одного з засновників російського карпатознавства, професора Московського університету Федора Федоровича Арістова.
Детальніше >>

Новини  16.08.2012 | 

16 серпня 2012 року у фойє державного архіву області мм. Ужгород та Берегово в архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад відкрито виставки документів і матеріалів до Дня Державного Прапору України та 21-ї річниці незалежності України „Україна – шлях до Незалежності”.
Детальніше >>

Новини  26.07.2012 | 

26 липня 2012 року відбулося чергове засідання колегії Держархіву області
Детальніше >>

Новини  26.07.2012 | 

У другому кварталі 2012 року архівному відділу Свалявської райдержадміністрації для зміцнення матеріально-технічної бази виділено кошти у сумі – 40 тис. гривень, для капітального ремонту додатково виділеного приміщення під архівосховище (рішення десятої сесії Свалявської районної ради від 10.05.2012р. № 174). Архівний відділ надає платні послуги за кошти отримані, за надання платних послуг, архівний відділ Свалявської райдержадміністрації підключено до Інтернету та утворено електрону поштову адресу.
Детальніше >>

Новини  13.07.2012 | 

13 липня 2012 року з нагоди відзначення 16 липня 2012 року 22-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України у приміщеннях архіву м. Ужгород відкрито виставку архівних документів та матеріалів присвячену цій події.
Детальніше >>

Новини  12.07.2012 | 

12 липня 2012 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Закарпатської області.
Детальніше >>

Новини  09.07.2012 | 

09 липня 2012 року в приміщення Держархіву області (м. Берегово) в. о. заступником директора-головним зберігачем фондів Хомін В.М. та зберігачем фондів відділу забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату Старкова К.А., проведено екскурсію з слухачами курсів підвищення кваліфікації історичної секції Закарпатської угорської педагогічної спілки, яких ознайомлено історією і структурою системи роботи архівної галузі області та особливостями архівної системи області, а також з умовами зберігання архівних документів.
Детальніше >>