Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  24.12.2017 | 

У день працівників архівів дуже хочеться сказати, що співробітників настільки точних дуже складно відшукати.

Уважні, обережні завжди.

Ваша робота збережеться на роки і на століття.

Так нехай же в Україні славиться нелегка праця всіх співробітників архівів!

Щастя Вам, а в сім’ї – затишок!

Михайло Місюк,

Директор Державного архіву Закарпатської області


Детальніше >>

Новини  21.12.2017 | 

21-22 грудня 2017 року в приміщенні Державного архіву Закарпатської області (м. Ужгород, вул. Минайська 14а), проходить круглий стіл на тему: «Актуальні питання поповнення Національного архівного фонду України документами зарубіжного українства Словаччини».Карпатський об`єктив>>


Детальніше >>

Новини  12.12.2017 | 

12 грудня 2017 року у держархіві проведено ознайомчу екскурсію з студентами Ужгородського коледжу культури і мистецтв І курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».


Детальніше >>

Новини  25.11.2017 | 

25 листопада 2017 року працівники архіву взяли участь у ході від площі Поштової набережною Незалежності до місця спорудження пам’ятника «Жертвам голодоморів в Україні».


Детальніше >>

Новини  23.11.2017 | 

23 листопада 2017 року у приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації відкрито виставку копій архівних документів та фотоматеріалів до Дня пам`яті жертв голодомору і політичних репресій на тему: „Голгофа українського народу: 1932 - 1933 рр.”


Детальніше >>

Новини  19.10.2017 | 

19 жовтня 2017 року У приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації з відкрито виставку копій архівних документів та фотоматерфалів з нагоди визволення Закарпаття від фашистськиї загарбників, копії документів засвідчують події Великої Вітчизняної війни на території Мукачівського району.


Детальніше >>

Новини  12.10.2017 | 

З нагоди Дня захисника України 12 жовтня 2017 року у фойє Закарпатської обласної державної адміністрації, працівниками держархіву організовано та відкрито тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Захисники Карпатської України”


Детальніше >>

Новини  04.10.2017 | 

4-5 жовтня 2017 року з благословення Блаженнійшого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви у Мукачеві в готельному комплексі «Червона Гора» була проведена Міжнародна наукова конференція присвячена 140-річчю від дня народження та 70-річчю від дня смерті преподобного Олексія (Кабалюка): «Життя та благословенні труди преподобного Олексія (Кабалюка). З доповіддю на тему: «Документи Державного архіву Закарпатської області про діяльність архімандрита Олексія (Кабалюка) на території Підкарпатської Русі в 20 – 30-х рр. ХХ століття», – виступив директор архіву М.Д. Місюк.


Детальніше >>

Новини  24.08.2017 | 

24 серпня 2017 року працівники держархіву взяли участь в урочистій «Молитві за Україну», що відбулася на головній площі обласного центру, яка присвячена 26-й річниці з Дня Незалежності України.


Детальніше >>

Новини  23.08.2017 | 

23 серпня 2017 року, у фойє Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв (адреса театру: м. Ужгород, вул. Толстого, буд. 12), працівниками держархіву організовано та проведено тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Українська держава: шлях до незалежності”, з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України..


Детальніше >>