Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  26.05.2017 | 

26 травня 2017 року в держархіві проведено ознайомчу екскурсію з вчителями історії загальноосвітніх закладів області.


Детальніше >>

Новини  09.05.2017 | 

9 травня працівники держархіву взяли участь у відзначенні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в обласному центрі Закарпаття відбулися церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги.Відео>>


Детальніше >>

Новини  05.05.2017 | 

05 травня 2017 року держархів відвідали працівники архівних установ Чеської Республіки (45 осіб), з якими була проведена ознайомча екскурсія у держархіві.


Детальніше >>

Новини  24.04.2017 | 

З 24 по 25 квітня 2017 року на запрошення керівництва Пряшівського університету в Пряшеві (Словацька Республіка), директор архіву Місюк М.Д. та заступник директора архіву Марканич М.В. взяли активну участь у роботі науково-методичної конференції „Образ Східної Словаччини і Закарпатської України. Закарпатська Україна в східній Словаччині ХVІІ ? ХХ столітть”.


Детальніше >>

Новини  27.03.2017 | 

27 березня 2017 року у малому залі Тячівської районної ради відбулося спільне засідання комісій.


Детальніше >>

Новини  15.03.2017 | 

15 березня 2017 року працівники архіву організували та провели виставку копій архівних документів на території меморіального комплексу „Красне поле” поблизу міста Хуст. Тут також відбувся мітинг присвячений 78-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.


Детальніше >>

Новини  08.03.2017 | 

Дорогі жінки!

Вітаємо Вас з цим весняним святом.

Спасибі Вам за те, що Ви є, і за те, що своєю красою вносите гармонію в наш скромний чоловічий колектив.

Бажаємо Вам всім цікавої і плідної роботи, а вдома хай Вас чекають радісні обличчя ваших чоловіків і море квітів.

Бажаємо любові і радості в житті, бажаємо щасливих днів в році і вічної молодості в душі.

Зі святом Вас!

Керівництво Держархіву
М.Д.Місюк
М.В.Марканич

Детальніше >>

Новини  06.03.2017 | 

6 Березня 2017 року в приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації відкрито виставку, копій архівних документів «Шевченківські дні. Вшанування пам'яті Великого Кобзаря».


Детальніше >>

Новини  03.03.2017 | 

У п`ятницю 03 березня 2017 року у приміщенні Державного архіву Закарпатської області, відбулася презентація книги „Посилення політичних репресій проти мешканців Закарпаття на завершальному етапі його радянізації. 1947 – 1953 рр.”//Збірник архівних документів і матеріалів. – Ужгород: Всеукраїнське державне видавництво „Карпати”. – 2016. Упорядник: О.М. Корсун.


Детальніше >>

Новини  28.02.2017 | 

Хай у житті Вашім завжди буде літо,

А якщо осінь, то тільки золота.

Нехай у гості їдуть завжди діти,

Хай сміх і радість на подвір`ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров`я,

Проміння сонячне торкає за вуста.

Хай діти і онуки зігріють Вас любов`ю,

Бажаємо довгого й часливого життя!

КОЛЕКТИВ ДЕРЖАРХІВУ ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ Заступника директора - КУТАШІ ОЛЕНУ


Детальніше >>