Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  21.11.2013 | 

21 листопада директор державного архіву взяв участь у відкритті іменної аудиторії на кафедрі історії України УжНУ, професора Михайло Трояна.
Детальніше >>

Новини  19.11.2013 | 

19 листопада 2013 року директор держархіву взяв участь у вечері-реквіємі «Збудуймо пам’яті негаснучий собор», який проведений у читальному залі бібліотеки м. Мукачево, з нагоди 80-річчя голодоморів в Україні.
Детальніше >>

Новини  06.11.2013 | 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з св`ятом, яке започаткувалося 68 років тому назад! Саме в ці листопадові дні 1945 року Народна Рада Закарпатської України вирішила утворити в Закарпатті Центральний історичний архів. За ці роки архів декілька разів реорганізовувався, змінювалися його керівники, постійно розширюються його фонди, але незмінним залишалося лише відношення архівістів до своєї роботи.
Детальніше >>

Новини  23.10.2013 | 

23 жовтня 2013 року проведено ознайомчу екскурсію в державному архіві Закарпатської області з групою студентів 4 курсу ВП "Ужгородського факультету Київського національного університету культури і мистецтв", по напрямку підготовки "документознавство та інформаційна діяльність".
Детальніше >>

Новини  23.10.2013 | 

Відкрито виставку документів До 69-ї річниці визволення українських земель від фашистських загарбників.
Детальніше >>

Новини  17.10.2013 | 

17 жовтня в корпусі № 2 (м. Берегово, пл. Героїв, 4 а) Державного архіву Закарапатської області відбулася презентація науково-документального видання «Карпатська Україна: епоха в добі». Книжка – перша із проекту (задумана як тритомник) закарпатця Станіслава Аржевітіна, дослідника, доктора економічних наук, депутата двох скликань Верховної Ради України.
Детальніше >>

Новини  04.10.2013 | 

Відкрито виставку документів До роковин трагедії Бабиного Яру.
Детальніше >>

Новини  30.09.2013 | 

30 вересня 2013 року на базі архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації проведено семінар–практикум «Інструкція з діловодства в сільських та селищних радах» в якому взяли участь– голови та секретарі експертних комісій сільських рад (40 осіб). На семінарі виступив начальник загального відділу Мукачівської райдержадміністрації Ціцей О.В. та начальник архівного відділу Русин О. В. з питань ведення діловодства в сільських радах
Детальніше >>

Новини  27.09.2013 | 

27 вересня 2013 року у приміщенні сесійної зали Закарпатської обласної державної адміністрації (м. Ужгород, пл. Народна, 4) відбулася ХХ міжнародна науково-практична конференція, яку проводив Державний архів Закарпатської області та архів Саболч-Сатмар-Березького комітату м. Ніредьгаз (Угорщина).

(Фото і відео матеріал)


Детальніше >>

Новини  24.09.2013 | 

Відкрито виставку документів до Дня партизанської слави.
Детальніше >>