Видання

Книга скорботи України. Закарпатська область. 6 том.Закарпатські втікачі в СРСР. 1939-1941: Збірник архівних документів і матеріалівВідлуння жахливої трагедії (До 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні: Збірка статей, опублікованих у газетах 30-х років ХХ ст. в Підкарпатській Русі) / Упорядкув. М. В. Делеган, С. А. Вискварко. - Ужгород: ВАТ Мукачівська греко-католицька єпархіяІсторія Мукачівського замкуМонич Олександр, диякон. Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів Мараморошська святиня: нариси з історії Грушівського монастиря Карпатська Україна (1938-1939). Збірник архівних документів і матеріалівІсторія державної служби в Україні.Перелік фондів Державного архіву Закарпатської областіІсторія МукачеваАрхівні установи ЗакарпаттяКолективізація в ЗакарпаттіПерелік фондів та описівПамятники А.С.ПушкинуЗакарпатські Угорці і НімціМукачівська Греко-Католицька ЄпархіяЗакарпатські втікачі в СРСРІсторична символіка поселень Мукачівського районуДержавний архів Закарпатської області. Рекламно-інформаційний проспектЦерква Святого Миколая міста Сату-Маре-Мінтіу: історія та сучасністьШугаї: Історія веховинського села КолочаваРелігія: Історія верховинського села Колочава.Анотований реєстр описів фондів. МихайлоДелеган - Олена Куташі.ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА
КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
ДОКУМЕНТІВ ТА ФОТОГРАФІЇ

Посилання

www.president.gov.ua
www.rada.gov.ua
www.kmu.gov.ua
derzkomarhiv
www.nads.gov.ua
www.zakarpat-rada.gov.ua
www.carpathia.gov.ua
nazk.gov.ua
Новини  19.10.2017 | 

19 жовтня 2017 року У приміщенні архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації з відкрито виставку копій архівних документів та фотоматерфалів з нагоди визволення Закарпаття від фашистськиї загарбників, копії документів засвідчують події Великої Вітчизняної війни на території Мукачівського району.
Детальніше >>

Новини  04.10.2017 | 

4-5 жовтня 2017 року з благословення Блаженнійшого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви у Мукачеві в готельному комплексі «Червона Гора» була проведена Міжнародна наукова конференція присвячена 140-річчю від дня народження та 70-річчю від дня смерті преподобного Олексія (Кабалюка): «Життя та благословенні труди преподобного Олексія (Кабалюка). З доповіддю на тему: «Документи Державного архіву Закарпатської області про діяльність архімандрита Олексія (Кабалюка) на території Підкарпатської Русі в 20 – 30-х рр. ХХ століття», – виступив директор архіву М.Д. Місюк.


Детальніше >>

Новини  24.08.2017 | 

24 серпня 2017 року працівники держархіву взяли участь в урочистій «Молитві за Україну», що відбулася на головній площі обласного центру, яка присвячена 26-й річниці з Дня Незалежності України.


Детальніше >>

Новини  23.08.2017 | 

23 серпня 2017 року, у фойє Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв (адреса театру: м. Ужгород, вул. Толстого, буд. 12), працівниками держархіву організовано та проведено тематичну виставку копій архівних документів на тему: „Українська держава: шлях до незалежності”, з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України..


Детальніше >>

Новини  14.07.2017 | 

13 липня 2017р. у прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації (за адресою: м.Ужгород пл.Народна,4),відбувся брифінг директора Державного архіву Закарпатської області Місюка Михайла Дмитровича про пріоритетні напрями роботи архівних установ області.Карпатський об`єктив>>Телеканал Тиса-1>>


Детальніше >>

Новини  10.07.2017 | 

10-12 липня 2017 року на запрошення Спілки архівістів Угорщини директор держархіву Місюк М.Д. та заступник директора–головний зберігач фондів Куташі О.Й. брали участь у роботі щорічної конференції Спілки архівістів Угорщини в місті Мішкольц Угорщини. Головною темою конференції було: «Архіви на службі суспільства».


Детальніше >>

Новини  07.07.2017 | 

07 липня 2017 року на базі Державного архіву Закарпатської області проведено ознайомлення студентів факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету з історією утворення архівної системи України та Закарпатської області, складом архівних документів та сучасною діяльністю архіва.


Детальніше >>

Новини  03.07.2017 | 

3-5 липня 2017 року на запрошення керівництва Будапештського столичного архіву працівники держархіву приймали участь у семінарі, який проведено з метою представлення результатів ІІ проекту «Комплексна оцінка стану Державного архіву Закарпатської області, м. Берегово, проведення робіт із забезпечення збереженості документів», який реалізовано за підтримки Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини. Семінар відбувся в Будапештському столичному архіві (Угорщина).


Детальніше >>

Новини  16.06.2017 | 

16 черваня 2017 року в держархіві проведено ознайомчу екскурсію з вчителями історії загальноосвітніх закладів області, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.


Детальніше >>

Новини  15.06.2017 | 

15 червня 2017 року відбулося офіційне відкриття нового приміщення архівного відділу Тячівської райдержадміністрації


Детальніше >>